"Yeni Bir Yaşam Yükleniyor..."
Nevia ile Yeniliğe Merhaba
Yaşam her gün yeniden başlar; hangi yaşta olursanız olun, güneş her sabah yeni umutlarla doğar. Nevia, yeni bir yaşam vaadiyle konuklarını ağırlarken, bu yeni yaşama alabildiğine sağlık ve mutluluk katmayı hedefliyor. Nevia’da yaşlılık, bir sürecin son aşaması olarak değil, yeni bir yaşamın başlangıcı olarak kurgulanıyor. Geriatri bilimini divrofesyonelce yaşama uyarlayan Nevia’nın uzman ekibi; bilgisini yaşamınızda mutluluğa dönüştürüyor.

Nevia yepyeni bir marka, ancak ardında onlarca yıllık bir deneyim var. 1996 yılında Ankara’nın ilk yaşlı bakım merkezlerinden biri olarak kurulan Altınçatı Geriatrik Hizmetler ve Aktif Yaşam Merkezleri’nin, yıllar içinde artan başarısı, Nevia’nın temellerini attı. Altınçatı ekolünün etik değerleri ve profesyonel yaklaşımını koruyan Nevia, daha çağdaş ve evrensel niteliklere sahip bir donanımla hizmet standardını yükseklere çıkardı.

Ona verdiğiniz değeri, Nevia ile gösterin.
Geleneksel toplumlar, yaşamsal kararlarında ne yazık ki duygusal zaaflarının etkisinde kalırlar. Sevgimizi gösterme biçimlerimiz de bu zaaflarımızın etkisiyle biçimlenir. Bebeğimizin bakımında profesyonel yardım almamak bizi “daha iyi birer anne baba” yapar; anne ve babamıza kendi imkanlarımızla evimizde bakmak bizi “hayırlı evlatlar” yapar gibi bir inanışımız var. Ancak ciddi bilgi ve emek isteyen tüm bu süreçler, aile üyelerinin her biri için durumu daha da zorlaştırmaktan öteye gitmez. Çünkü hiç kimse aynı anda iyi bir doktor, hemşire, aşçı, psikolog, temizlikçi, rehber ve evlat olamaz. Nevia, her biri alanında uzman kadrosu ile sevgiden çok daha fazlasını; ebeveynlerinizin ihtiyaç duyduğu özeni, saygıyı, sağlık hizmetini ve sosyal ortamı onlara sunar. Nevia ailesinin her üyesi, anne ve babanıza duyduğunuz sevgiyi ve onlara verdiğiniz değeri göstermek için var.